Trade Stomil

Kontakt

rzetelna firma

Zarząd

Sekretariat
(42) 63 17 201
office@trade-stomil.pl

Dział Kadr i Administracji

Jan Frąckiewicz – kierownik
(42) 63 17 230
jan.frackiewicz@trade-stomil.pl

Pion Finansowy

Mariusz Hajda
(42) 63 17 285
mariusz.hajda@trade-stomil.pl

Pion Księgowy

Julita Gliwińska
(42) 63 17 263
julita.gliwinska@trade-stomil.pl

Pion Surowców

Marek Leder  kierownik Pionu Surowców
(42) 63 17 210
+48 605 101 895
marek.leder@trade-stomil.pl

Płyty i chodniki gumowe
Surowce syntetyczne

Leopold Glapski – handlowiec
(42) 63 17 214
+48 603 966 841
leopold.glapski@trade-stomil.pl

Jolanta Bukowska – handlowiec
(42) 63 17 217
+48 603 966 742
jolanta.bukowska@trade-stomil.pl

Andrzej Zakrzewski – handlowiec
(42) 63 17 211
+48 697 629 666
andrzej.zakrzewski@trade-stomil.pl

Kauczuki naturalne
Lateksy naturalne

Jolanta Bukowska – handlowiec
(42) 63 17 217
+48 603 966 742
jolanta.bukowska@trade-stomil.pl

Leopold Glapski – handlowiec
(42) 63 17 214
+48 603 966 841
leopold.glapski@trade-stomil.pl

 

 

 

 

Andrzej Hofmokl – kierownik baz magazynowych, logistyki
(42) 63 17 321
+48 605 101 892
andrzej.hofmokl@trade-stomil.pl

Pion Ogumienia

Opony osobowe, dostawcze, SUV oraz 4×4
Opony przemysłowe

Mariusz Skrobirando – kierownik sprzedaży opon
(42) 63 17 327
+48 607 617 027
mariusz.skrobirando@trade-stomil.pl

 

Opony ciężarowe

Włodzimierz Drab – kierownik sprzedaży opon ciężarowych
(42) 63 17 324
+48 607 068 639
wlodzimierz.drab@trade-stomil.pl

Tomasz Drzewiecki – handlowiec
(42) 63 17 328
+48 607 068 637
tomasz.drzewiecki@trade-stomil.pl

Jolanta Adasik – sprzedaż opon
(42) 63 17 326
+48 601 826 521
jolanta.adasik@trade-stomil.pl

Reklamacje

Jolanta Adasik
(42) 63 17 326
+48 601 826 521
jolanta.adasik@trade-stomil.pl

Włodzimierz Drab
(42) 63 17 324
+48 607 068 639
wlodzimierz.drab@trade-stomil.pl

Kliknij aby otworzyć: Formularz reklamacyjny Trade-Stomil

Platforma B2B:

http://hurtopon.trade-stomil.pl/